Autres

סטריפטיז עם משלוח ביתי. סיכוני העבודה!

אמריקה לרקדנים שחושפים את הגופה על הבמה נאמנים. החברים תמיד מזמינים רצועה. בנות של מועדונים אינן מסרבות לרווחים כאלה. טיולים משלמים יותר מאשר מופע במוסד. יחד עם זאת, Striptezers לא דואגים שהלקוח יתחיל להציע מגונה. הלקוח מבין בבירור שהסטריפטיז רק רוקד, אסור אפילו לגעת בה. ואיך הדברים ברוסיה?

שירותי ליווי במרכז, בצפון ובדרום. נערות ליווי עם בחורות צעירות, סקסיות וחרמניות – וכל זה במחירים זולים יותר מביקור בכל דירה דיסקרטית. עובדים **/* ומגיעים לכל מקום עד ** דק’ ! מרכז. צפון.

סטריפטיז ביתי – בטוח לבנות או לא?

תוכניות תצוגה יציאה – אפשרות רווחית לאמנים מכל ז’אנר. סטריפטיז הוא נישה בחינם, מכיוון שבנות רבות חוששות לעבוד על הלקוח. כמובן שהפחדים אינם חסרי סיבה. אבל, אם אתה ניגש באופן מקצועי לארגון הביצועים, אתה יכול לקבל מדי חודש מ- 50 אלף. רובל לאירועים כאלה.

כיצד לארגן סטריפטיז יוצא? זה לא בטוח לעבוד באופן עצמאי בתחום זה. עדיף לנטוש מייד את הרעיון הזה. עדיף להציע את השירותים שלך דרך סוכנויות ארגון החג. אפשרות טובה נוספת לעבוד עם כמה בנות תחת פיקוחם של גברים חזקים.

לרוע המזל, כל חג כרוך בנוכחות אלכוהול. קשה לחזות את התנהגות האורחים. יתכן שהלקוח ירצה יותר מסתם ריקוד עם חשיפה בסצנה מאולתרת.

כאן, הכללים שיגנו על בנות שהחליטו להרוויח כסף ברצועת שיחה:

 • יש להודיע ​​על מספר פעמים ברמת התקשורת כי סטריפטיז הוא אמן, ולא אדיבות. רצוי לבוא עם עונשים בגין אי ציות למרחק או לפעולות אלימות ביחס לרקדנית. עדיף שמנהל האמן ייתן ללקוח הסכם שהוא יחתום.
 • אתה תמיד צריך ללכת להזמנות בחברת האבטחה. תצטרך לתת אחוז עבור ליווי, אך האורחים יתנהגו בשלווה ובהגינות. דוד רציני עם ידיו הוא טיעון רציני, מדוע אינך צריך לעורר רצועה.
 • לפני שתעזוב לאובייקט, עליך ללמוד את מקום המטרה. בית מוזר בפאתי הוא לא האפשרות הטובה ביותר לילדה סקסית. האפשרות האידיאלית היא הופעה בשטח המסעדות, המועדונים או אולמות האירועים. בהחלט יהיה צוות אחר, כך שהכל פתוח ובטוח ככל האפשר.
 • זה בטוח לעבוד באמצעות סוכנויות גדולות.
 • כמה רווחים…
  כל מה שאתה צריך…

  ציות לכללים פשוטים ימנע מצרות. אין צורך לחסוך בבטיחותך וליצור קשר עם לקוחות חשודים.

  כמה מקבל חשפנית לחבר?

  תוכנית היציאה נמשכת 20-60 דקות. הכל תלוי בסולם המופע ובמספר המשתתפים. בדרך כלל המחיר הוא מ- 2500 רובל. זה הכי משתלם לרקוד בחברים ובמסיבות עסקיות. לדוגמה, ב- 23 בפברואר, לרוב מסודרים את Striptezers

  שירותי נערות ליווי | נערת ליווי להזמנה במרכז, בצפון ובדרום | **/* פורטל עם נערות ליווי חדשות שתוכל להזמין אליך לבית במרכז, בצפון או בדרום.

  אולמות אירועים למבקרים משעשעים. המחיר למופע כזה הוא מ- 5500 רובל למשך 30-40 דקות. אפשרות רווחית ובטוחה מאוד להרוויח בריקודים ארוטיים.

  פורטל עם נערות ליווי חדשות שתוכל להזמין אליך לבית במרכז, בצפון או בדרום. בחורות שזמינות **/* להגיע אליך לבית לעיסוי לוהט שישחרר אותך לחלוטין.

  סטריפטיז על חבר ברוסיה אינו פופולרי כמו בארצות הברית. אמריקאים לא יכולים לדמיין את האירוע הזה בלי בנות עירומות. בדרך כלל מוצגת חשפנית יפה כמתנה לחתן. המחיר כולל תוכנית מופע כללי ופרטים עבור הזוג הטרי.

  ברוסיה, החברים רק הפכו פופולריים בשלוש השנים האחרונות. לכן הגומחה עבור Striptezers היא די בחינם. נערת ליווי במרכז העיקר למצוא סוכן שיבטיח אבטחה ויחפש לקוחות הגונים. בדרך כלל מחיר שירות כזה לשעה הוא מ- 4000 אלף. רובל. הסכום הכולל תלוי בכמה גורמים: מספר האורחים, נושא התוכנית מופע.

  סטריפטיז עם יציאה הוא עבודה רווחית עבור רקדן. אם הכל מסודר נכון, אז יהיו סיכונים מינימליים שלקוחות יתנהגו באופן לא הולם!

  Author

  writreneha